V torek, 25. 2. 2020, je bilo tudi na naši šoli veselo: pripravljali smo se na pustno povorko. Zbrali smo se ob 13.30 in se oblekli v kostume. Ko smo pomalicali, je povorka krenila izpred šole proti Kozini. Pridružili so se nam škoromati iz Hrušice in Brkinska godba 2000. Pred knjižnico so nas pričakali Lisjaki. S pravo ladjo so nas presenetili tudi pirati iz Rodika. Zaplesali smo s plesnim društvom Mavrica.

Na zabavi so se nam pridružili nekateri starši in sorodniki. Ker ni pravega pusta brez krofa, smo si jih ta dan privoščili tudi mi. Rajanje je trajalo do 17.30, ko smo se živahno razpoloženi napotili proti šoli in domov.

Občini Hrpelje-Kozina in gostujočim skupinam se zahvaljujemo za sodelovanje in popestritev dogajanja.

Amina Kekić in Tara Miklobušec, 9.a