Spoštovani starši,
z veseljem vam predstavljamo možnosti elektronske komunikacije s šolo prek sistema mojAsistent. Ta omogoča enostavno in varno izmenjavo informacij med šolo, vami ter vašimi otroki.

Kaj vam omogoča mojAsistent?
Prenovljena različica mojAsistent za starše, ki je zdaj na voljo, je uporabniku prijazna spletna in mobilna platforma, ki omogoča:
● pregled ocen in napovedanih preverjanj znanja vašega otroka,
● spremljanje in opravičevanje odsotnosti,
● prijavo in odjavo prehrane ter urejanje menijev,
● dostop do urnika in ostalih šolskih dogodkov,
● izpolnjevanje soglasij.

Kako se prijaviti?
Za uporabo mojAsistent za starše se morate najprej registrirati in potrditi svoje kontaktne podatke z varnostno kodo, ki jo prejmete v začetku novega šolskega leta. Na ta način zagotovite varnost in preprečite dostop nepooblaščenim.

Postopek za začetek:

1. Potrditev kontaktnih podatkov:
      V prvih tednih septembra boste prejeli obvestilo s strani šole, s katerim boste potrdili pravilnost svojih kontaktnih podatkov. To lahko storite prek e-pošte ali SMS-sporočila.
    2. Dostop do portala mojAsistent:
      Po uspešni registraciji in potrditvi podatkov se lahko prijavite na portalu www.easistent.com ali pa uporabite mobilno aplikacijo mojAsistent za starše.

Navodila za uporabo:
Če potrebujete pomoč pri uporabi mojAsistent, so vam na voljo video vodiči, ki vam pomagajo pri naslednjih korakih:
pridobivanje prijavnih podatkov,
dodeljevanje dostopa otroku,
urejanje prehrane,
urejanje in opravičevanje odsotnosti,
ponastavitev gesla v primeru izgube.

Na voljo vam je tudi mobilna aplikacija mojAsistent za starše, ki jo lahko prenesete prek spodnjih povezav:
Android: Prenesi aplikacijo
iOS: Prenesi aplikacijo

Dodatne informacije:
Več o portalu in cenah najdete na www.easistent.com. Za vprašanja ali pomoč se lahko obrnete na podporo eAsistent:
E-mail: starši@easistent.com

Uspeh vaših otrok temelji na tesnem sodelovanju med starši in šolo.